Fotografia ślubna daje mi niesamowitą radość tworzenia, utrwalania emocji i ... pięknego światła. Realizując reportaż ślubny staram się być dyskretnym obserwatorem wtapiającym się w tło wydarzenia mocno skoncentrowanym na tym, by wyłapać wszystkie ważne i ciekawe momenty uroczystości dnia zaślubin, gesty, ulotne spojrzenia, oznaki wzruszenia ...

Staram się, aby sesje ślubne nawiązywały do charakteru konkretnej pary, temperamentu, zainteresowań itd. Jestem otwarta na fotografowanie w najdziwniejszych miejscach, od klasycznych plenerów na łonie natury po sesje w miejscach industrialnych i oryginalnych wnętrzach. Realizuję również nowoczesne sesje studyjne.

Sesje ślubne wykonuję zazwyczaj w inny dzień niż dzień zaślubin. Daje to dużo większy komfort i parze i fotografowi. Można wtedy wybrać dowolne miejsce na zdjęcia (możliwe są nawet zagraniczne plenery), nie ma presji czasu, przybrudzenie stroju ślubnego nie stanowi problemu. Mogę wtedy podjąć się realizacji sesji typu „trash the dress” czyli maksymalnie szalonych np. z kąpielą w wodzie, w ekstremalnych warunkach gdzie z założenia nie przejmujemy się zabrudzeniem strojów ślubnych. Za cel stawiam sobie, by sesje ślubne były niepowtarzalne, unikam tzw. „sprawdzonych miejsc”. Jestem zwolenniczką zdjęć naturalnych, bez sztucznego pozowania.

Podczas pleneru pracuję z asystentką. Mam do dyspozycji profesjonalny sprzęt fotograficzny i oświetleniowy (w systemie Canon i Bowens) z którym mogę pracować w każdych warunkach: w plenerze, w studiu fotograficznym (studio w Gliwicach), we wnętrzach, w dzień i w nocy.

Mam uprawnienia do fotografowania w miejscach sakralnych, do 50 km od Gliwic nie doliczam kosztów dojazdu.

Zapraszam do oglądania galerii ślubnych na stronie, przykładowych prezentacji multimedialnych: Magda i Damian, Ania i Piotr, Magda i Kamil oraz relacji ze ślubów na firmowym blogu.

Więcej szczegółów, opis pakietów ślubnych oraz cennik po przesłaniu zapytania.