Myślę, że każdemu można zrobić piękne zdjęcia portretowe to kwestia odpowiedniego oświetlenia, kadrowania, trafne wybranie charakteru sesji, odrobina wizażu i dobra atmosfera sesji pomagająca w rozluźnieniu się i wyłapaniu naturalnych momentów.

Sesja portretowa jest świetnym pomysłem na prezent dla ukochanego/ukochanej, dla poszukujących partnera, może być też swego rodzaju terapią dla osób nie do końca świadomych swojej urody. Zapraszam na sesje portretowe również osoby kompletujące zdjęcia do profesjonalnego portfolio modelki/modela.

Każda portretowana przeze mnie osoba jest traktowana indywidualnie. Staram się wydobyć z każdej modelki/modela to co w nich najpiękniejsze. Charakter sesji, stylizacje są przygotowywane i omawiane wcześniej na spotkaniu organizacyjnym. Do współpracy włączam również wizażystkę.

Przy sesjach portretowych i aktach pracuję głównie w stacjonarnym studio w Gliwicach. Realizuję również różne tematyczne portretowe sesje we wnętrzach i oryginalnych plenerach. Dysponuję dwoma systemami światła błyskowego, które możemy wykorzystać praktycznie w każdych warunkach poza studiem i w ten sposób stworzyć niepowtarzalny klimat sesji.

Szczegółowe informacje i cennik po przesłaniu zapytania.