To najbliższa mojemu sercu dziedzina fotografii. Jestem mamą Mai (rocznik 2001) i Pawełka (rocznik 2003) i fotografowanie dzieci to coś w czym czuję się jak ryba w wodzie. Przez 9 lat istnienia mojej firmy zdobyłam spore doświadczenie w pracy przy sesjach z małymi modelami.

Pierwszy okres tuż po narodzinach dziecka do pierwszego roku życia to niesamowicie szybkie zmiany. Szczególnie gorąco zapraszam na sesje noworodkowe (6-14 doby po porodzie), sesje niemowlęce gdy maluszek ma około 7-m-ca życia oraz sesje na roczek (w domu/plenerze lub w studio).

Sesje noworodkowe wykonuję w swoim przytulnym gliwickim studio lub w zaciszu domostwa maluszka, sesje starszych dzieci w domu, studiu lub plenerze. Wszystko zależy od pory roku, wieku dziecka, jego upodobań, temperamentu. Rodzaj sesji ustalam z rodzicami indywidualnie.

Wykonuję również reportaże z uroczystości dziecięcych: chrztów, komunii, urodzin (połączone z mini sesją portretową), sesje komunijne plenerowe i nowoczesne komunijne sesje studyjne.

W swojej ofercie mam również tabla dla szkół tworzone pod konkretną klasę z unikatowym projektem nawiązującym do charakteru klasy.

Więcej szczegółów i cennik po przesłaniu zapytania.